«15 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0
Оқушылардың жетістігі

 «Бүгінгі дарын- ертеңгі ғалым»

2015-2016 оқу жылы

 

1.Қалалық олимпиада-7 жүлделі орын.

 

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

математика

Мырзабек Аңсаған

8 класс

І орын

Симатов Ғ

2

биология

Сағынтай Нұржанар

11 класс

ІІІ орын

Ерназарова С

3

география

Жанділдаев Рауан

11класс

ІІ орын

Балғалиев А

4

биология

Умирзакова Эльенора

9 класс

ІІІ орын

Ерназарова С

5

биология

Рах ымжан Гүлсезім

10 класс

ІҮ орын

Ерназарова С

6

математика

Тлеулина Г

9 класс

ІҮ орын

Туремуратова Қ

7

тарих

Бөкенбаева Эльмира

10 класс

ІҮ орын

Сартаева Г

 

2.Облыстық олимпиада қорытындысы бойынша: 3 жүлделі орын.

 

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

география

Жанділдаев Рауан

11класс

ІІ орын

Балғалиев А

2

биология

Умирзакова Эльенора

9 класс

ІІІ орын

Ерназарова С

3

биология

Сағынтай Нұржанар

11 класс

ІҮ орын

Ерназарова С

 

3.Қалалық кіші олимпиада бойынша-2 жүлделі орын

 

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

Қазақ т. мен әдеб.

Тынышқали Г

6 класс

ІІІ

Конкабаева Г

2

физика

Ербулатова Г

8 класс

ІІІ

Исламғалиева М

 

4.Облыстық кіші олимпиада бойынша-2 жүлделі орын

 

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

Қаз. т мен әдебиеті

Тынышқали Г

6 класс

ІІІ

Конкабаева Г

2

физика

Ербулатова Г

8 класс

ІІ

Исламғалиева М

 

5.Қалалық, облыстық деңгейдегі түрлі олимпиадалар бойынша:

 

Олимпиада атауы

Оқушының аты-жөні

Пәні,класс

орын

Пән мұғалімі

1

«Квант» қалалық кезең

Амандық А

9 класс

ІІ орын

Жолдыбаева Г

2

«Квант» обл. кезең

Амандық А

9 класс

сертификат

Жолдыбаева Г

3

«Сократ» қалалық кезең

Болатова М

6 класс

ІҮ орын

Рахметова М

 

 

ІІ.Ғылыми жоба қорғау бойынша :

 

Жоба атауы

Секция аты

класс

Оқушының аты жөні

орын

І

Респуб.ғылыми жоба қорғау конкур. обл. кезеңі

физика

11класс

Ибрагимова Е

Махамбетжанова А

ІҮ орын

ІҮ орын

2.

КҒА-ның обл.кезеңі

Ағылшын тілі

10,11 класс

Назарова Б,Болатова А

І орын

 

КҒА-ның респуб.кезеңі

Ағылшын тілі

10,11 класс

Назарова Б,Болатова А

ІІІ орын

 

Ү.Шығармашылық байқаулар.

 

қалалық

облыстық

республикалық

халықаралық

барлығы

1

5

2

19

36

61

 

2016-2017 оқу жылы

1.Қалалық олимпиада-7 жүлделі орын.

 

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

Физика

Әкімжанова Д

8 класс

ІІ орын

Исламғалиева М

2

математика

Мырзабек Аңсаған

9 класс

ІҮ орын

Симатов Ғ

3

математика

Тлеулина Г

класс

ІҮ орын

Туремуратова Қ

4

Қазақ тілі мен әдебиеті

Нурланова А

11 класс

ІҮ орын

Естурина Р

5

биология

Жаксылықова К

10 класс

ІҮ орын

Ерназарова С.А

6

тарих

Жақсылық Д

9 класс

ІҮ орын

Канаева Б.

7

тарих

Куандық Н

10 класс

ІҮ орын

Сартаева Г

 

2.Республикалық қашықтық олимпиадасы:

 

Пәннің аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

Қазақ әдебиеті

Абдиғали,ЖадыраТ,А.

Сейткерей

6 класс

І орын

Естурина Р

2

Қазақ әдебиеті

Жанерке,Садилжан, Мінажаддин А

6 класс

ІІ орын

Естурина Р

3

Қазақ әдебиеті

Юсупова А

6 класс

ІІІ орын

Естурина Р

4

Орыс тілі

Урумбасарова , Оразалыева

7 класс

І орын

Маканова Ж.

5

Орыс тілі

Сагидуллина Д ,Сейткерей

7 класс

ІІ орын

Маканова Ж.

 

 

2017-2018 оқу жылы

1.Қалалық олимпиада-7 жүлделі орын.

 

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

Физика

Қыстаубаев Мирас

11 класс

ІҮ орын

Сарманова С.

2

математика

Тлеулина Г

11 класс

ІІІ орын

Симатов Ғ.

3

Қазақ тілі мен әдебиеті

Тынышқали Гүлназ

8 класс

ІҮ орын

Қоңқабаева Г.

4

География

Сатыбалдина Анель

9 класс

ІІ орын

Балғалиев А.Н.

5

Биология

Жақсылықова Көркем

11 класс

ІҮ орын

Тыныбекова А

 

2.Облыстық олимпиада

 

Пәннің аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

математика

Тлеулина Г

11 класс

ІІ орын

Симатов Ғ.

2

География

Сатыбалдина Анель

9 класс

ІІІ орын

Балғалиев А.Н.