«15 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0

Оқушылардың жетістігі

 

Қалалық олимпиада жүлдегерлері :

2017-2018 оқу жылы

Қалалық олимпиада-5

География

Математика

Биология

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІорын

ІІІ орын

ІҮорын

ІҮ орын

ІҮ орын

Сатыбалдина А -9кл

Тлеулина Г-11 кл

Жақсылықова К-11 кл

Тынышқали Г-8 кл

Кыстаубаев М-11 кл

Балғалиев А.Н

Симатов Ғ.К

Тыныбекова А

Конкабаева Г

Сарманова С

 2018-2019 оқу жылы.Қалалық олимпиада -5 орын

География

Химия

Қазақстан тарихы

Биология

Құқық

ІҮ орын

ІІІ орын

ІІІ орын

ІҮ орын

ІҮ орын

Есенгалинв Д-11 класс

Ербулатова Г-11 класс

Кенжебай С-10 класс

Амантаева А-10 класс

Тұрдыбаев Р-11 класс

Балғалиев А

Тулеубаева С

Биғапылов Е

Имандосова Р

Сартаева Г


Қалалық  кіші олимпиада жүлдегерлері :

Қалалық кіші олимпиада

Қазақстан тарихы

Қазақстан тарихы

Қазақ тілі мен әдебиеті

Қазақ тілі мен әдебиеті

 

ІІ орын

ІІІ орын

ІҮ о рын

ІҮ орын

Сақтағанова Зарина-7 кл

Сақтағанова Лиза-8 кл

Тынышқали Г

Амандық Аружан

Канаева Б

Канаева Б

Конкабаева Г

Естурина Р

Қалалық әр түрлі олимпиадалар

«Ясауитану»олимпиадасы

Өзін-өзі тану пәні олимпиада

«Сократ»-2

 

«КАТЕҮ» олимпиадасы-4

 

 

 

Астрономия олимпиадасы

 

«Достық-2018»олимпиадасы

ІІорын

ІІ орын

ІҮ орын

ІҮ орын

ІҮ орын

І орын

ІІІ орын

Алғыс хат

Мадақтама

 

ІІІ орын

ІІІ орын

 

Кадирбекова І

Сақтағанова Л-8кл

Сақтағанова З-7кл

Нургалиева К-5кл

Арыстан АЛИ-7кл

Тынышқали Г-8кл 

Сақтағанова З-7 кл

Мұқтарова А-7 кл

Сақтағанова З-7 кл

 

Жанділдә Г-5 кл

Таужанова Д-6кл

 

Сартаева Г

Карагулова С

Сержанова Г

Сексенбаева Н

Абдибекова Б

Конкабаева Г

Конкабаева Г

Естурина Р

Сарманова С

 

Естурина, Умирова,

Симатов,Адаева

 


Облыстық олимпиада:

 

2017-2018 оқу жылы

Математика

география

ІІ орын

ІІІ орын

Тлеулина Г -11 класс

Сатыбалдина А-9 класс

Симатов Ғ

Балғалиев А

2018-2019о.ж

Қазақстан тарихы

ІІІ орын

Кенжебай Салтанат-10 класс

Биғапылов Е

 

Облыстық кіші олимпиада жүлдегерлері:

2017-2018 о.ж

Қазақстан тарихы

ІІІ орын

ІІІ орын

Сақтағанова Зарина-7 класс

Сақтағанова Лиза-8 класс

Канаева Б

2017-2018 оқу жылы

«Достық-2018» олимпиадасының обл.кезеңі

Ағылшын тілі

ІІІ орын

Таужанова Д-6 класс

Умирова А

 

Республикалық , халықаралық  қашықтық  олимпиада жүлдегерлері:

Оқу жылы

республикалық

халықаралық

1

2016-2017

20

37

2

2017-2018о.ж

105

11

 

Ғылыми жобалар  қорғау нәтижелері бойынша:

КҒА-ның  облыстық кезеңі:

  Оқу жылы

Пән аты

Жүлделі орын

Оқушының аты-жөні

Пән мұғалімі

1

2017-2018о.ж

Қазақ әдебиеті

Қазақ әдебиеті

Тарих

Биология

математика

ІІ орын

ІҮ орын

ІҮ орын

ІҮ орын

ІҮ орын

Сақтағанова З,Сақтағанова Л

Жолдыбаева М

Данабай А

Адай Г

Сагидуллина Д

Конкабаева Г

Арызғұлова Б

Канаева Б

Дағарова А

Сержанова Г


КҒА-ның   республикалық  кезеңі: 

Жылдар

Пән аты

Жүлделі орын

Оқушының аты-жөні

Пән мұғалімі

1

2016-2017 о.ж

Тарих

Қазақ әдебиеті

Тарих

Орыс әдебиеті

Қазақ әдебиеті

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Нурланов,Тулеп М

Оңайбаева Г

Данабай А

Сейткерей А

Жолдыбаева М

Умирбаева З

Ормаханова Л

Канаева Б

Сабанбаева А

Арызғұлова Б

2

2017-2018о.ж

Қазақ әдебиеті

ІҮ орын

Сақтағанова З,Сақтағанова Л

Конкабаева Г

 

«Дарын» республикалық ғылыми жоба қорғау конкурсының облыстық кезеңі:

Жылдар

Пән аты

Жүлделі орын

Оқушының аты-жөні

Пән мұғалімі

 

 

1

2017-2018 о.ж

Тарих

Әдебиет

ІІІ орын

ІҮ орын

Данабай А

Жолдыбаева М

 

Канаева Б

Арызгулова Б

2

2018-2019 о.ж

әдебиет

Сақтағанова З

Сақтағанова Л

ІІ орын

Конкабаева Г.


Қалалық оқулар.2016-2017,2017-2018 о.ж оқу жылдары бойынша:

Жылдар

Пән аты

Жүлделі орын

Оқушының аты-жөні

Пән мұғалімі

1

2016-2017 о.ж

 

«Абай,Шәкәрім оқулары»

ІҮ орын

Жанділдә Д

Ормаханова Л

2

2017-2018 о.ж

«Абай,Шәкәрім оқулары»

 ІІорын

Жанділдә Д

Ормаханова Л


Интеллектуалдық марафондар мен конкурстар бойынша жетістіктер:

Оқу жылы

«Ақбота»

«Русский медвежонок»

«Кенгуру-лингвист»

«Кегуру-математика»

«Бритж булдог»

Золотое руно

1

2016-2017 о.ж

 

27

10

12

11

2

13

2

2017-2018 о.ж

30

3

 

7

3

9

 

2017-2018 оқу жылы

1.Қалалық олимпиада-7 жүлделі орын.

 

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

Физика

Қыстаубаев Мирас

11 класс

ІҮ орын

Сарманова С.

2

математика

Тлеулина Г

11 класс

ІІІ орын

Симатов Ғ.

3

Қазақ тілі мен әдебиеті

Тынышқали Гүлназ

8 класс

ІҮ орын

Қоңқабаева Г.

4

География

Сатыбалдина Анель

9 класс

ІІ орын

Балғалиев А.Н.

5

Биология

Жақсылықова Көркем

11 класс

ІҮ орын

Тыныбекова А

 

2.Облыстық олимпиада

 

Пәннің аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

математика

Тлеулина Г

11 класс

ІІ орын

Симатов Ғ.

2

География

Сатыбалдина Анель

9 класс

ІІІ орын

Балғалиев А.Н.