Коммунальное Государственное учреждение "Средняя школа №15"
0
Бүгінгі дарын - ертеңгі ғалым

«Бүгінгі дарын- ертеңгі ғалым»

2014-2015 оқу жылы бойынша оқушыларымыздың жетістіктері:

І. Олимпиадалар бойынша:

1. Қалалық олимпиада-7 жүлделі орын.

 

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

Биология

Шораева Н

11

І орын

Тыныбекова А.Ы

2

математика

Қорғанбай Қ

11

ІІ орын

Туремуратова Қ

3

математика

Камалбек А

9 класс

ІІ орын

Рахметова М.Қ

4

математика

Тлеулина Г

8 класс

ІІ орын

Оспанова А

5

Қазақ тілі мен әдебиеті

Нурланова А

9 класс

ІІІ орын

Естурина Р

6

тарих

Қайнарбаева М

8 класс

ІІІ орын

Умирбаева З

7

Қазақ тілі мен әдебиет

Жақсылықова М

8 класс

ІҮ орын

Дарибаева Г

 

2.Облыстық олимпиада қорытындысы бойынша: 2 жүлделі орын.

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

математика

Қорғанбай Қ

11

ІІІ орын

Туремуратова Қ

2

математика

Камалбек А

9 класс

ІІ орын

Рахметова М.Қ

3.Қалалық кіші олимпиада бойынша-2 жүлделі орын

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

Қаз.тілі мен әдеб.

Жақсылықова Н

7 класс

ІІ

Разакова Ж.А

2

физика

Амандық А

7 класс

ІІІ

Жолдыбаева Г.С

4.Қалалық, облыстық деңгейдегі түрлі олимпиадалар бойынша:

Олимпиада атауы

Оқушының аты-

жөні

Пәні,класс

орын

Пән мұғалімі

1

«Квант» қалалық кезең

Рахымжан Ж

Физика,11 кл.

ІІІ орын

Байбосынов Ж

2

«Квант» обл. кезең

Рахымжан Ж

Физика 11 кл.

ІІІ орын

Байбосынов Ж

3

«Сократ» қалалық кезең

Юсупова А

Математика 5 кл

ІІ орын

Рахметова М

4

«Мустахим» оқу орталтал. олимпиадасы

Нақберген Н

Математика 6 кл

І орын

Сламбаева Б

3

Бастау олимпиадасы

Кустаев И

Теңелбай А

Данабай А

2-4класс командасы

І орын

Қойлыбаева Э

Нуркасынова С

Өтемуратова К

 

5.Республикалық қашықтық олимпиадасы бойынша: 17 орын

Пән аты

Жүлделі орындар саны

Пән мұғалімі

1

Орыс тілі

15

Кужагулова Э,Маканова Ж

2

Орыс әдебиеті

2

Маканова Ж

3

Қазақ әдебиеті

1

Естурина Р.Б

4

Ағылшын тілі

1

Умирова А

 

6.Халықаралық қашықтық олимпиадалар бойынша:

Пәні, олимпиада атауы

І орын

ІІ орын

ІІІ орын

1

«Инфоурок» математика

37

29

6

2

Биология

20

8

5

3

Орыс тілі

3

12

-

4

Ағылшын тілі

5

6

5

5

география

5

7

2

6

информатика

-

1

5

7

Халық.экологияжәнеинженерия академ. олимпиадасы

 

1

1

8

«Новый урок»

5

13

7

 

 

Ғылыми жобалар байқауының жүлдегерлері: 16

 

қалалық

облыстық

республикалық

халықаралық

барлығы

1

І

ІІ

ІІІ

Бар

лығы

І

ІІ

ІІІ

Бар

лығы

І

ІІ

ІІІ

Бар

лығы

І

ІІ

ІІІ

Бар

лығы

 

 

1

 

 

1

2

2

4

8

2

21

22

5

 

1

1

2

16

Ғылыми жоба қорғау бойынша:

 

Жоба атауы

Секция аты

класс

Оқушының аты жөні

орын

І

Респуб.ғылыми жоба қорғау конкур. обл. кезеңі

1.Математика

11 класс

Жаноразов Т

ІІІ орын

 

 

2.Биология

10 класс

Данабекқызы Д

І орын

 

 

3.География

9 класс

Жанатов Б

ІІІ орын

 

 

4.Орыс тілі мен әдебиеті

11 класс

Сабитова С

ІІ орын

2

Респуб.ғылыми жоба қорғау конкур. респуб. кезеңі

5.Математика

11 класс

Жаноразов Т

ІІІ орын

 

 

6.Биология

10 класс

Данабекқызы Д

ІІІ орын

3

Халықаралық кезең

7.Математика

11 класс

Жаноразов Т

ІІІ орын

 

 

8.Биология

10 класс

Данабекқызы Д

ІІ орын

4.

КҒА-ның обл.кезеңі

1.Орыс тілі

11 класс

Сарсекова Ақжан

І орын

 

 

2.Орыс тілі

11 класс

Шаукилова К

ІІІ орын

 

 

3.Орыс тілі

9 класс

Тлюжанова А

ІІІ орын

 

 

5.Қазақ тілі

11 класс

Жалекенова,Шанжархан

ІІ орын

 

КҒА-ның респуб.кезеңі

1.Орыс тілі

11 класс

Шаукилова К

І орын

 

 

2.Орыс тілі

11 класс

Сарсекова А

ІІ орын

 

 

3.Қазақ тілі

11 класс

Жалекенова,Шанжархан

І орын

 

 

2015-2016 оқу жылы

1.Қалалық олимпиада-7 жүлделі орын.

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

математика

Мырзабек Аңсаған

8 класс

І орын

Симатов Ғ

2

биология

Сағынтай Нұржанар

11 класс

ІІІ орын

Ерназарова С

3

география

Жанділдаев Рауан

11класс

ІІ орын

Балғалиев А

4

биология

Умирзакова Эльенора

9 класс

ІІІ орын

Ерназарова С

5

биология

Рах ымжан Гүлсезім

10 класс

ІҮ орын

Ерназарова С

6

математика

Тлеулина Г

9 класс

ІҮ орын

Туремуратова Қ

7

тарих

Бөкенбаева Эльмира

10 класс

ІҮ орын

Сартаева Г

2.Облыстық олимпиада қорытындысы бойынша: 3 жүлделі орын.

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

география

Жанділдаев Рауан

11класс

ІІ орын

Балғалиев А

2

биология

Умирзакова Эльенора

9 класс

ІІІ орын

Ерназарова С

3

биология

Сағынтай Нұржанар

11 класс

ІҮ орын

Ерназарова С

3.Қалалық кіші олимпиада бойынша-2 жүлделі орын

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

Қазақ т. мен әдеб.

Тынышқали Г

6 класс

ІІІ

Конкабаева Г

2

физика

Ербулатова Г

8 класс

ІІІ

Исламғалиева М

4.Облыстық кіші олимпиада бойынша-2 жүлделі орын

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

Қаз. т мен әдебиеті

Тынышқали Г

6 класс

ІІІ

Конкабаева Г

2

физика

Ербулатова Г

8 класс

ІІ

Исламғалиева М

5.Қалалық, облыстық деңгейдегі түрлі олимпиадалар бойынша:

Олимпиада атауы

Оқушының аты-жөні

Пәні,класс

орын

Пән мұғалімі

1

«Квант» қалалық кезең

Амандық А

9 класс

ІІ орын

Жолдыбаева Г

2

«Квант» обл. кезең

Амандық А

9 класс

сертификат

Жолдыбаева Г

3

«Сократ» қалалық кезең

Болатова М

6 класс

ІҮ орын

Рахметова М

 

 

ІІ.Ғылыми жоба қорғау бойынша :

 

Жоба атауы

Секция аты

класс

Оқушының аты жөні

орын

І

Респуб.ғылыми жоба қорғау конкур. обл. кезеңі

физика

11класс

Ибрагимова Е

Махамбетжанова А

ІҮ орын

ІҮ орын

2.

КҒА-ның обл.кезеңі

Ағылшын тілі

10,11 класс

Назарова Б,Болатова А

І орын

 

КҒА-ның респуб.кезеңі

Ағылшын тілі

10,11 класс

Назарова Б,Болатова А

ІІІ орын

Ү.Шығармашылық байқаулар.

қалалық

облыстық

республикалық

халықаралық

барлығы

1

5

2

19

36

61

 

2016-2017 оқу жылы

1.Қалалық олимпиада-7 жүлделі орын.

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

Физика

Әкімжанова Д

8 класс

ІІ орын

Исламғалиева М

2

математика

Мырзабек Аңсаған

9 класс

ІҮ орын

Симатов Ғ

3

математика

Тлеулина Г

класс

ІҮ орын

Туремуратова Қ

4

Қазақ тілі мен әдебиеті

Нурланова А

11 класс

ІҮ орын

Естурина Р

5

биология

Жаксылықова К

10 класс

ІҮ орын

Ерназарова С.А

6

тарих

Жақсылық Д

9 класс

ІҮ орын

Канаева Б.

7

тарих

Куандық Н

10 класс

ІҮ орын

Сартаева Г

2.Республикалық қашықтық олимпиадасы: