Ілияс Есенберлин атындағы №15 орта мектебі
0

Оқушылардың жетістігі

2020-2021 оқу жылы бойынша оқушылар жетістігі :

Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық олимпиаданың қалалық кезеңінің қорытындысы бойынша 7 жүлделі орын.

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орыны

жетекшісі

1

Қазақстан тарихы

Сақтағанова Лиза

11

І орын

Сартаева Г.С

2

Математика

Мәулімжанқызы Дильназ

11

І орын

Оспанова А.А

3

құқық

Сатыбалдина Наргиз

10

І орын

Канаева Б.Е

4

Қазақстан тарихы

Сақтағанова Зарина

10

 ІІорын

Канаева Б.Е

5

өзін-өзі тану

Әбдіқапарқызы Тұрсынай

10

ІІорын

Карагулова С.Н

6

Химия

Назарова Даяна

9

ІІорын

Тулеубаева С.А

7

өзін-өзі тану

Оразалина Сабина

11

ІІІорын

Карагулова С.Н

 

Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық олимпиаданың облыстық кезеңінің қорытындысы бойынша 5 жүлделі орын.

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орыны

жетекшісі

1

құқық

Сатыбалдина Наргиз

10

ІІ орын

Канаева Б.Е

2

Математика

Мәулімжанқызы Дильназ

11

ІІІ орын

Оспанова А.А

3

өзін-өзі тану

Әбдіқапарқызы Тұрсынай

10

ІІІорын

Карагулова С.Н

4

Қазақстан тарихы

Сақтағанова Зарина

10

 ІҮорын

Канаева Б.Е

5

Қазақстан тарихы

Сақтағанова Лиза

11

ІҮ орын

Сартаева Г.С

 

Республикалық олимпиаданың 5-6 класс оқушылары үшін облыстық кезеңінде  8 оқушы жүлделі орындарға ие болды.

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орыны

жетекшісі

1

Орыс тілі

Сатыбалдина Аяулым

5

І орын

Мусаева Ж.М

2

орыстілі

Қартбай Дильнур

6

І орын

Мусаева Ж.М

3

жаратылыстану

Серік Даулет

5

І орын

Тыныбекова А.И

4

жаратылыстану

Картанова Гүлсезім

5

ІІ орын

Смадиллаева Г.С

5

Қазақстан тарихы

Мырзағұл Нұрсейт

5

ІІІ

Бигапылов Е

6

математика

Базарғали Ақжан

5

ІІІ

Оспанова А.А

7

Қазақ тілі

Нуржанова А

5

ІІІ орын

Разакова Ж.А

8

Қазақ тілі

Омарханова У

5

ІІІ орын

Разакова Ж.А

 

Облыстық олимпиадалар:

Олимпиада атауы

Қатысушы саны

І

ІІ

ІІІ

1

«Жемқорлықсыз болашақ» олимпиада

2

 

 

2(Байғожина, Сатыбалдина )құқық

2

«Достық-2021»  олимпиадасы

3

 

 

2 (Мырзабай Н,Ғарифоллақызы)

 

7-8 класс обл. олимпиада

10

 

 

2 (Арыстанбек Р-геогр, Уәлиханова А-қаз.т)

 

7-8 класс   қалалық олимпиада

7

 

 

1 (Мінәжаддин –химия)

 

 

Республикалық олимпиада:

Олимпиада атауы

Қатысушы саны

І

ІІ

ІІІ

1

Республик.«Дарын» орталығы .химия пәнінен     

3

 

2 (Өтетілеу Ж,Сақтағанова Л )

1 (Мұхтарова)

2

ІІІ.Респуб. Юниор олимпиадасында

1

1 (Абдықаппарқызы А)

 

 

3.

«EDLIGHT» онлайн олимпиадасында

1

Күміс медаль (Абдықаппарова А)

 

 

4

«IO OLIMPIADA» респуб.пәндік

1

1(Серікқызы А)

 

 

5

 Респуб.»Тарих ата» олимп.

6

 

 

6

6

Әл-Фараби респуб.олимпиадасы

3

 

 

3

 

 Қалалық, облыстық шығармашылық байқаулар:

Байқаудың атауы

 

І

ІІ

ІІІ

Мақтау қағазы

1

«Менің кіші Отаным»байқауы. қалалық.

1 (Сақтағанова З)

 

 

 

2

«Мейрімділік жасауға саығыңыз»қалалық сурет байқауы

 

 

 

2 (Рахан А,Боканов С)               

1

«Әбу Насыр әл Фарабидің 1150 жылдығы»  Обл.эссе байқауы

 

1 (Нұрлыбек М)

 

 

2

«Сыбайлас жемқорлық-қоғам дерті» обл.шығарма байқауы

 

 

1(Имағамбетова Р

 

3

«Менің кіші Отаным»байқауы. обл.

 

 

 

1 (Сақтағанова З)

4

«Ер есімі –ел есінде» эссе байқауы.обл.

 

1(Мұханбетжан Г)

 

 

5

«Елбасы-ел тірегі»эссе байқауы.обл.

 

 

 

1 (Қобланды А)

6

«Өңір және тарихи тұлғалар» шығармашылық байқау.обл.

 

1(Жанесен Н)

 

 

7

«Таланттар жәрмеңкесі» Вокаль номинациясы

1 (Өтегенова М

2 (Өтегенова М)

 

 

8

«Шежірелі өлкемнің тарландары» эссе.обл

 

 

(Сақтағанова З)

 

9

 «Ана –өмір шуағы»обл.эссе байқауы

 

 

 

1 (Сақтағанова З

10

«Мамандықтар әлемін ашамыз»

 

 

1(Уәлиханова А)

 

 

 Республикалық, халықаралық шығармашылық байқаулар:

Байқаудың атауы

 

І

ІІ

ІІІ

Мақтау қағазы

1

«Nurjaygan» 2020 байқауында  респуб.

1Мұхамбет Ә

 

 

 

2

«Әлем таныған Абай» респуб.көркем сөз

Жанділдә Г

 

 

 

3

«Гүлдене бер ,Қазақстан!»респуб

 

 

1Мұхтарова А)

 

4

«Ұстаз-білім  шырағы»респуб.

1 (Жанділдә Г

 

 

 

5

«Абай салған дара жол» көркем сөз халықарал.

Серік Д

 

 

 

6

«BIG BEN» конкурс халықарал

3

1               

 

 

7

«Жеңіспен соғыс аяқталды!» республикалық сурет байқауы

Есен А,Тыныштық О

Тенел А

 

 

 

 

8

«Экология және жердің болашағы»респуб.эссе байқауы

Мәулімжанқызы А

 

 

 

9

«Көктем келді бүгін.Күнім төкті нұрын.Алып келдің жер бетіне гүл көктем!» тақырыбында респуб.сурет байқауында

Мұхамбет А- І орын,Камбар А

 

 

 

 

10

Daryn.asia-халық.байқауында

 

Өтегенова М

 

 

 

11

«Тарих қаһармандары» байқауында

 

Өтегенова М

 

 

 

12

«Ерекше дауыс иесі» халық.байқауында

 

Асан Б

 

 

 

 

Ғылыми жоба қорғау конкурстары бойынша:

 

Ғылыми жоба атауы

І

ІІ

ІІІ

ІҮ

1

«Зерде» қалалық кезең

 

 

1

 

2

КҒА-ның республикалық кезеңі

 

3

5

1

3

«Жас ғалым-2021» облыстық кезең

1

7

13

 

4

Жас ғалым-2021» республикалық  кезең

1

5

9

 

 

 

Ү. Интеллектуалдық конкурстар 

Конкурстардың аты

деңгейі

Қатысушы саны

І

ІІ

ІІІ

Мақтау қағазы

1

«Ақбота»

халықаралық

47

6

8

13

 

2

«Бридж булдог»

халықаралық

5

 

1

2

 

3

«Кішкентай білгірлер»

халықаралық

67

55

12

 

 

4

«Пони-әлемді ашады»

халықаралық

13

 

4

 

 

5

«Русскии медвежонок»

халықаралық

22

18

1

1

 

6

«Пони пифогорда қонақта»

халықаралық

79

-

11

18

 

7

 «Астра»

халықаралық

87

34

35

3

 

8

«Кенгуренок-математика»

Халықаралық

1-4 класс

68

64

4

 

 

9

«Кенгуру-математика»

Халықаралық

5-11 класс

 

 

 

4

 

10

«Ойлан ! Шеш!  Тап!» зияткерлік ойын

2-4 кл

14

4

8

2

 

 

Мектеп оқушыларының пәндік олимпиадаларға, шығармашылық байқауларға, ғылыми жарыстарға қатысуы (қатысудың әртүрлі формалары)

Олимпиадалардағы жүлделі орындар саны :

Оқу жылы

Қалалық 

облыстық

Республикалық

2017-2018 о.ж

15

5

18

2018-2019 о.ж

10

3

19

2019-2020 о.ж

4

1

19

2020-2021о.ж

7

21

49

 

КҒА-ның облыстық, республикалық кезеңдерінің жүлдегерлері.

Оқу жылы

облыстық

республикалық

2017-2018 о.ж

1

2018-2019 о.ж

4

3

2019-2020 о.ж

12

9

2020-2021 о.ж

21

24

 

Зерде» жоба қорғау сайысының облыстық  кезеңі:

Оқу жылы

 

облыстық

Республикалық кезең

2017-2018 о.ж

1

-

2018-2019 о.ж

-

-

2019-2020 о.ж

3

-

 

«Дарын» республикалық ғылыми жоба қорғау конкурсының облыстық кезеңі:

Оқу жылы

 

облыстық

Республикалық кезең

2018-2019 о.ж

3

-

2019-2020 о.ж

4

-

 

 

Шығармашылық байқаулардағы жүлделі орындар саны:

Оқу жылы

облыстық

республикалық

2017-2018 о.ж

2

10

2018-2019 о.ж

3

10      

2019-2020 о.ж

14

11

2020-2021 о.ж

11

9

 


30 наурыз күні"Елбасы медалі" бағдарламасы аясында мектебіміздің 4 оқушысы қола медалімен марапатталды.Олар: 11 сынып оқушылары- Сақтағанова Лиза, Оразалиева Анар, 10 сынып оқушысы- Сақтағанова Зарина, 9 сынып оқушысы -Мәулімжанқызы Ақерке.Құттықтаймыз! Шығармашылықтары шыңдала түсіп, биік белестерді бағындыра берулеріңе тілектеспіз!


2021  жылдың 22-26 ақпан күндері өткізілген  жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың IIІ кезеңінде (облыстық) мектебіміздің 5 оқушысы  жүлделі орындарға ие болды.

Олар: 10  класс оқушысы Сатыбалдина Наргиз “Құқық негіздері” пәні бойынша ІІ орын, жетекшісі  Канаева Б.Е , 11 класс оқушысы Мәулімжанқызы Дильназ “Математика” пәні бойынша ІІІ орын , жетекшісі Оспанова А.А, 10 класс оқушысы Әбдіқапарқызы Тұрсынай “ өзін-өзі тану” пәні бойынша ІІІ орын, жетекшісі КарагуловаС.Н, 11 класс оқушысы Сақтағанова Лиза “Қазақстан тарихы” пәні бойынша ІҮ орын, жетекшісі Сартаева Г.С, 10  класс оқушысы Сақтағанова Зарина “Қазақстан тарихы” пәні бойынша  ІҮ орын, жетекшісі Канаева Б.Е.

Мектеп абыройын облыстық деңгейде қорғап шыққан оқушыларымыз бен жетекшілерін құттықтаймыз!

 

 


 

 

 

Қалалық олимпиада жүлдегерлері :

2017-2018 оқу жылы

Қалалық олимпиада-5

География

Математика

Биология

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІорын

ІІІ орын

ІҮорын

ІҮ орын

ІҮ орын

Сатыбалдина А -9кл

Тлеулина Г-11 кл

Жақсылықова К-11 кл

Тынышқали Г-8 кл

Кыстаубаев М-11 кл

Балғалиев А.Н

Симатов Ғ.К

Тыныбекова А

Конкабаева Г

Сарманова С

 2018-2019 оқу жылы.Қалалық олимпиада -5 орын

География

Химия

Қазақстан тарихы

Биология

Құқық

ІҮ орын

ІІІ орын

ІІІ орын

ІҮ орын

ІҮ орын

Есенгалинв Д-11 класс

Ербулатова Г-11 класс

Кенжебай С-10 класс

Амантаева А-10 класс

Тұрдыбаев Р-11 класс

Балғалиев А

Тулеубаева С

Биғапылов Е

Имандосова Р

Сартаева Г


Қалалық  кіші олимпиада жүлдегерлері :

Қалалық кіші олимпиада

Қазақстан тарихы

Қазақстан тарихы

Қазақ тілі мен әдебиеті

Қазақ тілі мен әдебиеті

 

ІІ орын

ІІІ орын

ІҮ о рын

ІҮ орын

Сақтағанова Зарина-7 кл

Сақтағанова Лиза-8 кл

Тынышқали Г

Амандық Аружан

Канаева Б

Канаева Б

Конкабаева Г

Естурина Р

Қалалық әр түрлі олимпиадалар

«Ясауитану»олимпиадасы

Өзін-өзі тану пәні олимпиада

«Сократ»-2

 

«КАТЕҮ» олимпиадасы-4

 

 

 

Астрономия олимпиадасы

 

«Достық-2018»олимпиадасы

ІІорын

ІІ орын

ІҮ орын

ІҮ орын

ІҮ орын

І орын

ІІІ орын

Алғыс хат

Мадақтама

 

ІІІ орын

ІІІ орын

 

Кадирбекова І

Сақтағанова Л-8кл

Сақтағанова З-7кл

Нургалиева К-5кл

Арыстан АЛИ-7кл

Тынышқали Г-8кл 

Сақтағанова З-7 кл

Мұқтарова А-7 кл

Сақтағанова З-7 кл

 

Жанділдә Г-5 кл

Таужанова Д-6кл

 

Сартаева Г

Карагулова С

Сержанова Г

Сексенбаева Н

Абдибекова Б

Конкабаева Г

Конкабаева Г

Естурина Р

Сарманова С

 

Естурина, Умирова,

Симатов,Адаева

 


Облыстық олимпиада:

 

2017-2018 оқу жылы

Математика

география

ІІ орын

ІІІ орын

Тлеулина Г -11 класс

Сатыбалдина А-9 класс

Симатов Ғ

Балғалиев А

2018-2019о.ж

Қазақстан тарихы

ІІІ орын

Кенжебай Салтанат-10 класс

Биғапылов Е

 

Облыстық кіші олимпиада жүлдегерлері:

2017-2018 о.ж

Қазақстан тарихы

ІІІ орын

ІІІ орын

Сақтағанова Зарина-7 класс

Сақтағанова Лиза-8 класс

Канаева Б

2017-2018 оқу жылы

«Достық-2018» олимпиадасының обл.кезеңі

Ағылшын тілі

ІІІ орын

Таужанова Д-6 класс

Умирова А

 

Республикалық , халықаралық  қашықтық  олимпиада жүлдегерлері:

Оқу жылы

республикалық

халықаралық

1

2016-2017

20

37

2

2017-2018о.ж

105

11

 

Ғылыми жобалар  қорғау нәтижелері бойынша:

КҒА-ның  облыстық кезеңі:

  Оқу жылы

Пән аты

Жүлделі орын

Оқушының аты-жөні

Пән мұғалімі

1

2017-2018о.ж

Қазақ әдебиеті

Қазақ әдебиеті

Тарих

Биология

математика

ІІ орын

ІҮ орын

ІҮ орын

ІҮ орын

ІҮ орын

Сақтағанова З,Сақтағанова Л

Жолдыбаева М

Данабай А

Адай Г

Сагидуллина Д

Конкабаева Г

Арызғұлова Б

Канаева Б

Дағарова А

Сержанова Г


КҒА-ның   республикалық  кезеңі: 

Жылдар

Пән аты

Жүлделі орын

Оқушының аты-жөні

Пән мұғалімі

1

2016-2017 о.ж

Тарих

Қазақ әдебиеті

Тарих

Орыс әдебиеті

Қазақ әдебиеті

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Нурланов,Тулеп М

Оңайбаева Г

Данабай А

Сейткерей А

Жолдыбаева М

Умирбаева З

Ормаханова Л

Канаева Б

Сабанбаева А

Арызғұлова Б

2

2017-2018о.ж

Қазақ әдебиеті

ІҮ орын

Сақтағанова З,Сақтағанова Л

Конкабаева Г

 

«Дарын» республикалық ғылыми жоба қорғау конкурсының облыстық кезеңі:

Жылдар

Пән аты

Жүлделі орын

Оқушының аты-жөні

Пән мұғалімі

 

 

1

2017-2018 о.ж

Тарих

Әдебиет

ІІІ орын

ІҮ орын

Данабай А

Жолдыбаева М

 

Канаева Б

Арызгулова Б

2

2018-2019 о.ж

әдебиет

Сақтағанова З

Сақтағанова Л

ІІ орын

Конкабаева Г.


Қалалық оқулар.2016-2017,2017-2018 о.ж оқу жылдары бойынша:

Жылдар

Пән аты

Жүлделі орын

Оқушының аты-жөні

Пән мұғалімі

1

2016-2017 о.ж

 

«Абай,Шәкәрім оқулары»

ІҮ орын

Жанділдә Д

Ормаханова Л

2

2017-2018 о.ж

«Абай,Шәкәрім оқулары»

 ІІорын

Жанділдә Д

Ормаханова Л


Интеллектуалдық марафондар мен конкурстар бойынша жетістіктер:

Оқу жылы

«Ақбота»

«Русский медвежонок»

«Кенгуру-лингвист»

«Кегуру-математика»

«Бритж булдог»

Золотое руно

1

2016-2017 о.ж

 

27

10

12

11

2

13

2

2017-2018 о.ж

30

3

 

7

3

9

 

2017-2018 оқу жылы

1.Қалалық олимпиада-7 жүлделі орын.

 

Пән аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

Физика

Қыстаубаев Мирас

11 класс

ІҮ орын

Сарманова С.

2

математика

Тлеулина Г

11 класс

ІІІ орын

Симатов Ғ.

3

Қазақ тілі мен әдебиеті

Тынышқали Гүлназ

8 класс

ІҮ орын

Қоңқабаева Г.

4

География

Сатыбалдина Анель

9 класс

ІІ орын

Балғалиев А.Н.

5

Биология

Жақсылықова Көркем

11 класс

ІҮ орын

Тыныбекова А

 

2.Облыстық олимпиада

 

Пәннің аты

Оқушының аты-жөні

класс

орын

Пән мұғалімі

1

математика

Тлеулина Г

11 класс

ІІ орын

Симатов Ғ.

2

География

Сатыбалдина Анель

9 класс

ІІІ орын

Балғалиев А.Н.